18 443-56-30 Bank Spółdzielczy w Nowym Sączu 33-300 Nowy Sącz Al. Batorego 78

W Banku Spółdzielczym w Nowym Sączu załatwimy za Ciebie formalności. W ciągu jednej wizyty w placówce Banku założysz najlepsze konto na rynku i zrezygnujesz z usług poprzedniej instytucji. Dzięki uproszczeniu procesu, nie musisz sam zajmować się kłopotliwym zamknięciem rachunku ani odwiedzać „starego” banku. Co więcej, wszystkie te formalności załatwimy bezpłatnie.

 

Przeniesienie wynagrodzenia, emerytury lub renty

Druk polecenia przelewu wynagrodzenia/ innego świadczenia również możesz wypełnić w oddziale podczas otwierania konta – my wyślemy go w Twoim imieniu do Twojego pracodawcy lub do organu wypłacającego emeryturę lub rentę.

 

Co robisz Ty?

Wystarczy, że złożysz w naszym oddziale wypełniony wniosek o przeniesienie rachunku / usług płatniczych oraz pełnomocnictwo.

 

Co robimy my?

Zlecimy zamknięcie Twojego dotychczasowego rachunku oraz przekazanie znajdujących się na nim środków na Twoje konto w naszym Banku. Przeniesiemy Twoje polecenia zapłaty, zlecenia stałe oraz listy zdefiniowanych odbiorców Twoich przelewów.

Poinformujemy o zmianie numeru rachunku Twojego pracodawcę, ZUS, Urząd Skarbowy, a w razie potrzeby także inne wskazane przez Ciebie instytucje. Jeśli chcesz, możemy też przenieść do Banku Spółdzielczego w Nowym Sączu Twój limit w rachunku z poprzedniego banku.

 

Pliki do pobrania

Wniosek o przeniesienie rachunku - pobierz 

Upoważnienie do przeniesienia rachunku płatniczego dla banku -pobierz

Instrukcja przenoszenia rachunków płatniczych dla klientów Banku - pobierz

Drukuj